
Taal is de basis van alles, en vooral van onderwijs. Als leraar Nederlands kun je hierin een belangrijke rol spelen. Je enthousiasmeert je leerlingen om goede boeken te lezen en zich te verdiepen in alle interessante aspecten van de Nederlands taal. Met deze nieuwe master word je een leraar Nederlands die bijdraagt aan een grotere geletterdheid van tieners. Ben je leraar in het primair onderwijs, heb je een passie voor taal en literatuur en wil je je horizon verbreden naar het voortgezet onderwijs? Dan is de master Leraar Nederlands po-vo echt iets voor jou! Je wordt taal- en leesexpert én behaalt je tweedegraads bevoegdheid en je diploma Master of Education.
Goed om te weten
De opleiding doorloopt op dit moment de Toets Nieuwe Opleiding. Na een positief oordeel en besluit (NVAO) kan de master van start gaan per september 2026.
Voor wie?
Deze master is voor iedereen die leraar is in het primair onderwijs en die zich verder wil bekwamen in taal, jeugd- en youngadult-literatuur en onderwijs aan tieners. Als je de ambitie hebt om je eigen beroepspraktijk te verrijken en je te verdiepen in het taalonderwijs op het voortgezet onderwijs, bekijk dan de mogelijkheden van de master Leraar Nederlands po-vo.
In deze nieuwe opleiding leer je hoe je actuele inzichten kunt vertalen naar rijk taal- en leesonderwijs, verricht je maatschappelijk relevant onderzoek en zet je je in voor een stevig taalbeleid op school.
Laat een reactie achter